Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > APLINKOS APSAUGOS AGENTŪRA DALYVAUJA KLAIPĖDOS LAIVŲ PARADE

 

APLINKOS APSAUGOS AGENTŪRA DALYVAUJA KLAIPĖDOS LAIVŲ PARADE

Gegužės 18 d. Aplinkos apsaugos agentūra jau trečią kartą dalyvaus tradicinėje žvejybos ir pramoginės laivybos sezono pradžią pažyminčioje šventėje „Laivų paradas“ ir pristatys savo mokslinių tyrimų laivą „Vėjūnas“.

 

Šiais metais Aplinkos apsaugos agentūra dalyvaus šventėje su šūkiu „Už švarią jūrą!“, siekdama atkreipti dėmesį į ekologines Baltijos jūros problemas.

 

Atviro denio valandomis (nuo 12 val. iki 16 val.) lankytojams bus pristatoma Aplinkos apsaugos agentūros veikla, Baltijos jūros monitoringui atlikti reikalinga įranga, vyks jūrą teršiančių šiukšlių ekspozicija bei rodomas trumpos trukmės filmas apie Baltijos jūros būklę. Vėliau vakare „Vėjūnas“ tradiciškai plauks „Laivų parado“ kolonoje.

 

2018 m. Aplinkos apsaugos agentūros mokslinių tyrimų laivas „Vėjūnas“  gavo apdovanojimą „Už įgulos stilių ir nuotaiką“.

 

Renginio „Laivų paradas“ metu vyks vandens sporto varžybos, Upės paradas, įvairių uosto priežiūros tarnybų laivų lankymas, Gatvės muzikos diena, Muziejų naktis ir kiti renginiai. Visos dienos renginius vainikuos vakarinis tradicinių ir pramoginių laivelių jachtų, uosto įmonių ir jo priežiūros tarnybų laivų paradas. Detalią informaciją apie programą galima rasti renginio tinklalapyje.

 

Kviečiame visus dalyvauti Klaipėdos laivų parade ir aplankyti žavųjį laivą „Vėjūnas“.